Contact

 

 

 

Tél.: +32 50 40 168

E-mai:l info@comac-studenten.be

 

Jongerenbeweging Comac vzw

Maurice Lemonnierlaan 171

1000 Brussel

 

Bankrekening: BE85 0016 1113 1806

 

 

Zit je nog met vragen?

Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen de lokale verantwoordelijke van je stad of richt je tot ons nationaal secretariaat!

Nationaal Secretariaat:

 

Max Vancauwenberge

Nationale voorzitter Comac

max.vancauwenberge@comac-studenten.be

0485 00 13 54

 

Olivier Goessens

Nationale ondervoorzitter Comac

olivier.goessens@comac-studenten.be

0494 77 05 06

 

Naomi Stocker

Nationale secretaris

Naomi.stocker97@gmail.com

0490 45 72 10

 

 

 

Voorzitter per afdeling:

 

Olivier.png

 

Olivier Goessens

Voorzitter Comac Gent

olivier.goessens@comac-studenten.be

0494 77 05 06

 

Sander Claessens

Voorzitter Comac Leuven

sander.claessens@hotmail.be

0475 85 96 72

 

Matteo Kopriva

Voorzitter Comac VUB

koprivamatteo@gmail.com

0493 13 87 34

 

Lola Laenen

Voorzitter Comac Antwerpen

lola.laenen@gmail.com

0475 87 41 45

 

Caroline De Bock

Voorzitter Comac ULB

caroline_debock@hotmail.com

0499 42 65 21

 

Robin Bruyère

Voorzitter Comac Louvain-La-Neuve

robinbruyere@gmail.com

0471 58 34 91

 

Merlin Leonard

Voorzitter Comac Liège

leonard.merlin@gmail.com

0494 24 20 95

Youssef Sediki

Voorzitter Comac Mons

sedikiyoussef49@gmail.com

0485 64 58 22

 

Aan de slag met WhatsApp, word Apptivist!